Review

batiste - Dry Shampoo, Cherry

20. května 2016 v 7:00 | Eliška Linhartová
Dnes jsem si pro vás recenzi na suchý šampon od batiste.
Batiste dělá spoustu druhů suchých šamponů, a všechny blogerky po nich šílí. Já jsem si vždycky kupovala ten od Balea, ne že by byl nějak extra dobrý, spíš trochu lepí, ale když jsem si s ním chtěla udělat třeba culík, tak ty vlasy tak pěkně semkne dohromady a netvoří se žádné hrboly. To vypadalo dobře, ale když jsem potřebovala osvěžit rozpuštěné vlasy, přišlo mi, že to bylo ještě horší než předtím.
Tak jsem se rozhodla koupit si nějaký kvalitnější suchý šampon, a tak jsem sáhla po batiste, a musím říct, že se to vyplatilo.


Obvykle nevyhledávám třešňovou vůni, ale tohle balení je tak neskutečně rozkošné, že jsem ho musela mít! Co se týká té "výrazné ovocné vůně," tak se zase nic tak vážného nekoná, při použití jsem žádnou vůni nezaznamenala, ale vůbec mi to nevadí.


Překvapilo mě, jak je přípravek jemný a lehký. Kdybych neměla okamžitě jemnější a "čerstvější" vlasy, vůbec bych nevěděla, že jsem něco použila.
Uvažovala jsem i o tom, zda si nemám koupit ten na tmavé vlasy, a pochybovala jsem znovu, když jsem šampon poprvé použila, protože mě dost zaskočila intenzita spreje. Mám po tom úplně šedé vlasy, a bála jsem se, že to nevyčešu. Už při vmasírování to ale mizí, a po rozčesání je sprej pryč do posledního zrnka, a zůstanou jen krásné vlasy.


Závěrečné hodnocení

Cena : 119,- To je podle mě tak na hraně, možná trochu drahé.

Kvalita : Kdybych měla hvězdičkovat, dala bych 4 z 5. Hvězdičku bych ubrala za to, že výsledek nevydrží příliš dlouho.

Balení : Praktické, skvělé na cesty, a navíc moc hezké.

Koupila bych znovu.

K zakoupení je tak velké množství variant, že jsem je ani nenašla všechny dohromady na jedné fotce. Výběr je tedy opravdu obrovský, ale z toho, co jsem se dočetla jsou účinkem všechny velmi podobné, skoro až k nerozeznání. Na druhou stranu můžete neustále měnit balení, takže se vám neokouká.
 
 

Reklama