Ellie's Lookbook

Kiss Bag

13. května 2016 v 18:13 | Eliška Linhartová
A na novém blogu je první outfit. Včera jsem byla v arkádách na Pankráci a objevila jsem krásný obchod který mě naprosto uchvátil. Stradivarius (hodně zvláštní název) jsem nikdy dřív nenavštívila, ale byla jsem velmi příjemně překvapena. Na první pohled jsem myslela, že půjde o nějaký dražší obchod, prostě takový, kam bych nikdy nevlezla, protože bych tam neměla ani na ponožky, ale Stradivarius je cenově naprosto dostupný, řekla bych možná levnější, než obvyklé obchody do kterých chodím.
Hned na první pohled jsem si vybrala maličkou příruční kabelku, a šli jsme spolu domů. Prostě jako každá holčička jsem si udělala radost po náročném dni.


Krásná, jednoduchá, s velkými flitrovými rty. Pro někoho možná trochu moc, ale mě to připomíná kouzelné věci od Chiary ferragni. Celkově sortiment obchodu mi to připomínal, je to tak hravé a drzé, jsem z toho nadšená, už mám políčeno na další věci.
Do taštičky se vejde všechno co potřebujete, když jdete jen tak ven. Peněženka, mobil, drobnosti, nějaké šminky, kapesníky,.. Je prostorná. A můžete jí nosit buď za poutko nebo ji držet celou v ruce.


Včera večer jsme s přítelem navštívili jednu vernisáž nedaleko našeho bydlení, a tak jsem nový úlovek hned vytáhla na premiéru. Vzala jsem si červené tričko, které s těmi rtíky hezky ladí, (NEWYORKER), džíny s vysokáánským pasem (H&M) a k tomu mojí milovanou "koženou" bundičku kterou jsem zahájila jarní šatník. (C&A)
Botky mám z CCC, boty nakupuju většinou tam, mají tam docela nízké ceny a krásné věci. Jsou to jediné boty které mám na podpatku, (zatím) a snažím se s nimi překonat svůj mindrák z toho, že měřím asi tři a půl metru.


Fotíme ve stromovce, máme ji za barákem, a přítel už fotí jako profík! :) Doufám že budu mít dost času na to, abych psala na blog často, moc doufám, že si z bonnie-melone přitáhnu svoje čtenáře sem.
Na další outfit se můžete těšit zase v pátek, ale do té doby tu bude určitě ještě co číst.

A nakonec otázka pro vás, budu ráda když se vc komentářích vyjádříte.

Jaké zkušenosti máte vy se značnou Stradivarius?
 
 

Reklama