About

Eliška Linhartová - Lifestyle Blog

9. května 2016 v 22:42 | Eliška Linhartová
Ahoj, vítám vás na svém novém blogu. Ten starý byl na adrese bonnie-melone.blog.cz, ale už mě nebavil, nenaplňoval. Rozhodla jsem se tedy založit nový, víc osobitý blog.

Jmenuji se Eliška, ale mám radši Elí (Ellie). Od listopadu minulého roku je mi 21 let, mám za sebou studium střední školy oděvního designu, a teď se snažím naučit se žít jako normální člověk. Od práce až po domácnost teď poznávám úplně nový svět. Ikdyž to sama sobě většinou nepřiznávám, stává se ze mě dospělák, a to je občas dost složité.


Nejsem příliš společenský typ, mám ráda svůj klid. Bydlím v Praze se svým přítelem, a to je jediná osoba, kterou snesu 24 hodin denně. Jak vidíte mám moc ráda psaní, a péči o svůj blog. Mimo to si ráda něco nakreslím, namaluji, jsem ráda kreativní, stále se snažím dělat svůj vlastní svět hezčí, prostě o pár třpytek navíc. Taky myslím, že umím docela dobře vařit, ale neumím péct. Jsem ujetá na jednorožce a mořské panny. (Mořská panna jedoucí na jednorožci by mě asi zabila) Další mojí zálibou jsou modelky VS, které zbožnuju, obdivuju, chci být jako ony.


Hodně často střídám práce, nikde nevydržím moc dlouho, protože nemám ráda stereotyp. Jsem celkem aktivní, pořád bych chtěla lítat někde venku a užívat si přírodu.
I přes to, jak si mě můžete představit podle popisu, vypadám spíš zasmušile, temně vyhlížející postavička. Když mě poznáte, zjistíte že jsem dost pozitivní a snažím se radovat se z každé maličkosti. Občas jsem dost přecitlivělá, ale také jsem docela odolná. (mám 4 bratry)

Moje oblíbené zvíře, (které existuje) je asi žirafa. Jsou krásné, a trochu jako já, a tím myslím hooodně vysoké. Mimo to hrozně miluju pejsky, a strašně mě mrzí, že si zatím nemůžu žádného pořídit.
Moje nejmilejší jídlo jsou plněné papriky, (s rýží prosím) a z barev je na prvním místě černá, a hned za ní červená.

Na tomto blogu bych se svámi chtěla podělit o běžné záležitosti z mého života, o dívčí témata a rady, a o další věci které mě potkají, a budu je chtít sdílet. Mám ráda ten pocit, že můžu někomu předat něco z vlastní zkušenosti, a že někoho inspiruji. Inspirace je podle mě důležitou součístí vytváření každé osobnosti. A především miluju psaní. A tak si tady budu psát, občas pro mě, a občas pro vás. Můj blog bych charakterizovala jako Lifestyle, protože o tom bude. O životě, a o tom, v jakém stylu se zrovna odehrává.

 
 

Reklama